menusearch
sbobet.ir

محدودیت های جدید در اینستاگرام

سه شنبه بیست و هفتم آذر ۹۷
(0)
(0)
محدودیت های جدید در اینستاگرام

محدودیت‌های اینستاگرام برای رشد کسب و کار شماست

. محدودیت‌های اینستاگرام بیشتر جنبه‌ی مقابله با فعالیت‌های غیر واقعی را دارد و به کسب و کارهایی که به صورت واقعی فعالیت می‌کنند کمک می‌کند تا سریع‌تر رشد کنند و فالورهای با کیفیتی را جذب کنند.ما سعی میکنیم با توضیحات کامل به این موضوع بپردازیم.

 

این محدودیت چی هستن؟

در این مطلب به دو دسته از محدودیت‌های اینستاگرام خواهیم پرداخت. دسته اول این محدودیت‌ها سیستمی هستند و دسته دوم بیشتر مربوط به فعالیت خود شما می‌باشد. محدودیت‌های سیستمی چیه دیگه؟

به فعالیت‌هایی که به صورت مداوم و در مدت زمان کم بسیار زیاد انجام می‌شود محدودیت‌های سیستمی در اینستاگرام گفته می‌شود. این محدودیت‌ها مربوط به تعداد لایک، کامنت، فالو و آنفالو کردن توسط شما می‌باشد. برخی از محدودیت‌های سیستمی اینستاگرام تعداد فالو در اینستاگرام برای هر پیج در اینستاگرام شما در تعداد فالو کردن افراد محدود هستید و فقط می‌توانید یک تعداد محدود و کم را فالو کنید. به نظر شما این تعداد برای هر پیج ایسنتاگرامی چقدر هست؟ جواب درست ۷۵۰۰ نفر. یعنی شما فقط اجازه دارید که ۷۵۰۰ نفر را فالو کنید. تعداد فالو در ساعت اما تعداد فالو کردن در هر ساعت نیز دارای محدودیت هست. یعنی شما نمی‌توانید در هر ساعت بیشتر از یک تعداد پیج را فالو کنید. در هر ۶۰ دقیقه شما مجاز به فالو کردن ۶۰ پیج هستید. یعنی هر یک دقیقه یک پیج. تعداد لایک در ساعت اینستاگرام در محدودیت‌های خود پا را فراتر گذاشته و محدودیت دیگری نیز به محدودیت های خود اضافه کرده است. ای وااااااااااایییییییی این دیگه چرا؟ به گفته خود اینستاگرام محدودیت‌ها برای جلوگیری از کار اسپم می باشد و می‌تواند به کسب و کارها و صاحبان پیج‌ها کمک بسیار زیادی در رشد فالور‌هایشان کند.

شما در اینستاگرام فقط و فقط مجاز هستید که در هر ساعت ۳۵۰ لایک بزنید. یعنی هر ساعت شما اجازه دارید که فقط ۳۵۰ پست را لایک کنید. خب این همه محدودیت بس نیست یا بازم هست؟ بله باز هم محدودیت هست. ایسنتاگرام در تعداد آنفالو کردن پیج‌ها توسط شما هم محدودیت‌هایی دارید. خب این دیگه چقدر؟ براساس محدودیت‌های اینستاگرام شما در هر ساعت می‌توانید فقط ۲۰۰ پیج را آنفالو کنید. خب خدارو شکر دیگه محدودیت‌های اینستاگرام تموم نشد! خبر بدی که براتون دارم این هستش این محدودیت‌ها هنوز تمام نشده است. مگه بازم محدودیت هست؟ دیگ رو چی محدود شدیم؟ بله باز هم محدودیت های وجود دارد. مثلا تعداد هشتگ‌هایی که می‌خواهید در زیر پست‌های خودتان بذارید. شما فقط می‌توانید تا ۳۰ هشتگ در پست‌های خودتان استفاده کنید. البته در تعداد کاراکترهای کپشن هم محدود هستید. در هر کامنت و کپشن فقط می‌توانید ۲۲۰۰ کاراکتر استفاده کنید. نام کاربری شما فقط می‌تواند ۳۰ کاراکتر باشد. متن توضیحات Bio هم فقط ۱۵۰ کاراکتر می‌باشد. این همه محدودیت در اینستاگرام؟؟؟؟؟؟؟؟ خب حالا اینستاگرام در تعداد پست‌ها هم محدودیت داره؟ دیگه خجالت نکشه تو این هم محدودمون کنه!!!! خوشبختانه اینستاگرام هنوز در سیاست‌های کار خود این چنین محدودیتی اعمال نکرده است و شما می‌توانید در روز هر چند تا که دوست دارید پست منتشر کنید. محدودیت‌های اینستاگرام در یک نگاه تعداد فالوینگ‌های هر پیج ۷۵۰۰ عدد. سقف فالو در اینستاگرام در ساعت ۶۰ پیج. تعداد لایک در ساعت ۳۵۰ عدد. حداکثر تعداد آنفالو در ساعت ۲۰۰ پیج. تعداد هشتگ در زیر هر پست ۳۰ عدد. تعداد کاراکترهای کامنت و کپشن ۲۲۰۰ کاراکتر. نام کاربری فقط ۳۰ کاراکتر. توضیحات Bio در پیج ۱۵۰ کاراکتر

از طریق مشاوره با تیم تبلیغاتی نوین به کسب و کارتون انرژی جدید تزریق کنید 

گالری تصاویر محصول
 محدودیت های جدید برای کسب و کار شما
تصاویر
بیشتر